.

Zdjęcia świąteczne - Świąteczna Sesja Zdjęciowa

Prezent na święta

Prezent na święta

Jeśli zastanawiacie się, co sprezentować w tym roku swoim najbliższym na święta, nie martwcie się. Mamy dla was propozycję. Sesja zdjęciowa to naprawdę wspaniała pamiątka. Zatrzymuje ona cudowne chwile, które pozostaną z Wami na zawsze w formie pięknych obrazów: rodzinnego ciepła, łaczących was uczuć, magicznych portretów. I to wszystko w atmosferze świąt i świątecznej scenerii. Zaproszenie na sesję może być nie tylko cudownym prezentem, lecz może stać sie także tradycją, która zagości w Waszym domu i w Waszych albumach już na zawsze. Boże Narodzenie kojarzy się z ciepłą, rodzinną atmosferą, chwilami szczęścia i oczekiwaniem na coś niezwykłego. Pozwól sobie na przyjemność zatrzymania tych chwil na dłużej w pamięci dzięki magii fotografii.

 

  

 

Trzy opcje do wykorzystania na prezent Świateczny 

Pierwsza opcja to Voucher na sesję zdjęciową. Doskonały prezent, ponieważ może być wykorzystany w późniejszym terminie. I to nie koniecznie w celu wykonania Świątecznej Sesji Zdjęciowej. Druga opcja to sesja zdjęciowa. Doskonały pomysł, ponieważ wirtualne zdjecia mogą zostać zmaterializowane jako fotksiążka, kalendarz, odbitki itp. Trzecia opcja to drukowane materiały w postaci fotoksiążki, kalendarza, obrazu itd.  

 

JAK           CENNIK         Kontakt 
 

Zobacz jak pracujemy 

 

 

Polecam! Paulina Jankowska.

A

 

 Paulina Jankowska  

(fotografia rodzinna / noworodkowa / ciążowa / sesje świąteczne i urodzinowe / kobiece sesje zdjęciowe)
  • tel. Paulina: +48 506 185 238
  • mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • ul. Orla 47 G / 1, 85-301 Bydgoszcz 
  • (wejście od Kossaka)
  • Prosimy! Umówcie sie na spotkanie zanim nas odwiedzicie.