Sesje ciążowe

ODKRYJ SWÓJ BLASK

ODKRYJ SWÓJ BLASK

Okres ciąży to magiczny czas, jesteś w momencie kiedy zaczynasz wić gniazdo, szukać wyprawki do porodu, urządzasz pokoik dla swojego maluszka, którego czujesz pod sercem. Oboje szykujecie się do nowej roli w życiu. Już teraz pomyśl jak zachować te pierwsze chwile na długie lata. Jak złapać je w kadrach i uwiecznić na zawsze. Ja Ci w tym pomogę.

Stworzę dla Ciebie pierwsze zdjęcia do albumu, pierwsze słodkie westchnienie, kiedy schowasz fotografie do albumu i wyciągniesz za parę lat. Chwile, w których Ty i Twoje dziecko jesteście jednością. Chwila kiedy masz dwa serca jednocześnie. 
Sesja brzuszkowe najlepiej wykonać między 28 a 34 tygodniem ciąży, ponieważ brzuszek w tym okresie jest już widoczny, a samopoczucie fizyczne nie jest na tyle męczące. Sprawię byś w moim studio poczuła się wyjątkowo. Naszym zdjęciom nadamy wspólnie niepowtarzalny klimat. Nic się nie martw jeśli nie potrafisz pozować, ustawiać się do zdjęć - być może to Twoja pierwsza sesja w życiu?! Ja stanę się Twoim lustrzanym odbiciem ;) razem przez to przejdziemy :) Taka sesja jest niezwykła, to wyjątkowe doświadczenie. z pewnością pozostanie w Twoim sercu na zawsze… i w albumie na lata.
Sesja ciążowa to nie tylko kadry z brzuszkiem ;) to także zdjęcia rodzinne, które upamiętnią uczucia, więź i miłość jaka Was właśnie otula w tym wyjątkowym czasie.
Pragnę, Droga przyszła Mamo żebyś spojrzała na siebie moimi oczami, wpadła w zachwyt patrząc na zmieniające się ciało, pokochała siebie i wzmocniła poczucie własnej wartości.

 

Zdjęcia ciążowe

Zdjęcia ciążowe

Paulina Jankowska Fotografia
Zdjęcia ciążowe

Zdjęcia ciążowe

Paulina Jankowska Fotografia
Zdjęcia ciążowe

Zdjęcia ciążowe

Paulina Jankowska Fotografia
Zdjęcia ciążowe

Zdjęcia ciążowe

Paulina Jankowska Fotografia

 

JAK           CENNIK         Kontakt 

 

 

 

 Paulina Jankowska  

(fotografia rodzinna / noworodkowa / ciążowa / sesje świąteczne i urodzinowe / kobiece sesje zdjęciowe)
  • tel. Paulina: +48 506 185 238
  • mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • ul. Orla 47 G / 1, 85-301 Bydgoszcz 
  • (wejście od Kossaka)
  • Prosimy! Umówcie sie na spotkanie zanim nas odwiedzicie.