Baner Fotografia Rodzinna

Zdjęcia ciążowe

Zdjęcia ciążowe

Zbliża się termin porodu? Patrzysz w lustro i zastanawiasz się, czy Ty to Ty? Tak bardzo się zmieniłaś! Nie martw się! Za chwilę znowu będziesz wyglądać inaczej - twoje ciało wróci do normy! Czy warto obecny stan zatrzymać w pamięci? Oczywiście, że tak! Wiemy, że jest duży. Wiemy, że jest Ci ciężko. Ale twój brzuszek ciążowy jest cudowny. Polub siebie, spraw sobie przyjemność - to najlepsze lekarstwo na twój obecny stan. Łatwiej będzie Ci uwierzyć, że mimo, iż twoje ciało się zmieniło, to nadal jesteś piękna! Zajrzyj dalej, zainspiruj się, przyjdź do nas na ciążową sesję zdjęciową!>

Read more


Zdjęcia noworodkowe

Zdjęcia noworodkowe

Jeśli chcielibyście wykonać sesję zdjęciową waszego nowonarodzonego dzieciątka, pamiętajcie: Nie macie na to zbyt wiele czasu! Takie sesje wykonuje się zwykle do 2 tygodni po narodzinach dziecka. Rezerwujcie terminy z wyprzedzeniem. Nie martwcie się o ubranka i scenografię. Mamy wszystko, czego potrzeba do wykonania takiej sesji.

Read more


Zdjęcia urodzinowe

Zdjęcia urodzinowe

Kolejne urodzinki dziecka to doskonała okazja aby uzupełnić album rodzinny o nowe zdjęcia waszej pociechy. W przyszłości wasze dziecko z pewnością ucieszy się ze wspólnych zdjęc z rodzicami. Zadbamy o należytą oprawę waszych wspomnień

Read more


Zdjęcia kobiece / sensualne

Zdjęcia kobiece / sensualne

Jesteś piękna! Nawet wtedy, a może zwłaszcza wtedy, kiedy wrzucasz pieluchy swojego maluszka do pralki. Także wtedy, kiedy siedzisz do późna nad kolejnym raportem sprzedażowym. Lecz również wtedy, gdy w ciągu dnia i po nocach wprowadzasz swój biznes na kolejny level. Wiem, że trudno Ci w to uwierzyć ale pomożemy Ci odkryć w sobie to piękno. I uwierz mi, twoje zdjęcia wykonane podczas kobiecej sesji zdjęciowej poprawią Twoje samopoczucie, sprawią, że wzraśnie twoja samoocena i nabierzesz jeszcze większej pewności siebie.


Zdjęcia do portfolio modelki/modela

Zdjęcia do portfolio modelki/modela

Śliczniutki ten wasz chłopiec! Piękna jest ta wasza córka. Czy słyszeliście to już od sąsiada lub znajomego? Czy zatanawialiście się może, jak wykorzystać potencjał swojego dziecka? Może występ w reklamie? Jeśli tak, wasz skarb potrzebuje portfolio modela. Pomożemy wam w tym! Znamy się na tym.

Read more


Zdjęcia świąteczne

Zdjęcia świąteczne

Okres przedświteczny to u nas zawsze bardzo gorący czas. Każdego roku przygotowujemy dla was nową, niepowtarzalną scenografię do sesji zdjęciowej. Świąteczna sesja zdjęciowa w studio to nie tylko wspaniała pamiątka dla całej rodziny, lecz także doskonały prezent dla bliskich. Zdjęcia, kalendarze, foto-książki. To wszystko możecie sprezentować waszym bliskim. Wystarczy, że zdecydujecie się na zdjęcia w naszym wykonaniu.

Read more

Mój magiczny fotograficzny świat.

Mój magiczny fotograficzny świat.

Witaj w moim magicznym świecie. W świecie, w którym mówić będę do Ciebie obrazami. Rozgość się tu! Zaglądaj, gdzie tylko masz ochotę. Rozsiądź się wygodnie w fotelu, włącz muzykę jaką lubisz i poczuj się tu, jak u siebie. Może niedługo mój magiczny fotograficzny świat stanie się piękniejszy także dzięki "Twojej obecności". Mam nadzieję, że spodoba Ci się tu i że niebawem zagościsz w moim studio, w którym powstają te wszystkie obrazy. Mam nadzieję, że poczujesz tu moją pasję do fotografii, i zrozumiesz, co motywuje mnie do wzięcia aparatu do ręki. Kocham: emocje, ulotne chwile, grę świateł i cieni oraz naturalne piękno człowieka. Witaj w moim świecie.

Fotografia Rodzinna

 Paulina Jankowska  

(fotografia rodzinna / noworodkowa / ciążowa / sesje świąteczne i urodzinowe / kobiece sesje zdjęciowe)
  • tel. Paulina: +48 506 185 238
  • mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • ul. Orla 47 G / 1, 85-301 Bydgoszcz 
  • (wejście od Kossaka)
  • Prosimy! Umówcie sie na spotkanie zanim nas odwiedzicie.