Możecie obserwować nas także na Facebooku oraz Instagramie.
Bądźcie na bieżąco. W 2018 będziemy systematycznie dodawać wpisy abyście mogli śledzić nasze działania, aktualną ofertę i promocje.

Olga i Michał

Sesja narzeczeńska Olgi i Michała - spacer ulicami Bydgoszczy

Czytaj więcej

Zdjęcia mieszkań domów Bydgoszcz, Toruń

Poniżej prezentujemy zdjęcia domu znajdujcego się na skaraju lasu i wyglądającego trochę jak domek z piernika. Niech was jednak ta zewnętrzna fasada nie zwiedzie. 

0H3A8958

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Sesja narzeczeńska w Toruniu

Z Dominiką i Dawidem spotkaliśmy się na sesji zdjęciowej w Toruniu. Po krótkiej sesji zdjęciowejustawianej udaliśmy się na spontaniczny spacer ulicami Torunia. Od tego spaceru właśnie zaczynamy naszą fotograficzną opowieść. 

Czytaj więcej

Realizacje ślubne

0 b

Zapraszamy do realizacji ze ślubu Marty i Krzysztofa - pary młodej z oryginalnym pomysłem na przyjęcie weselne oraz plener. Do dziś nie wiemy dokąd zabrali nas na wesele. Jedno jest pewne, to miejsce niemalże nie istnieje na mapach. To była ognista zabawa na krańcu świata. 

Czytaj więcej

Sesja narzeczeńska

Przyjęcie weselne

Integralnym elementem naszej oferty jest fotografowanie zabawy/przyjęcia weselnego. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie są emocje. W centrum naszych zainteresowań jest "kosmiczna energia" stąpająca po ziemi, uśmiech, łzy i wszystko to, co czyni, że Państwa reportaż ślubny będzie wyjątkowy, pełen ognia i żaru. Oprócz przepełnionych temperamentem zabaw weselnych fotografujemy także dystyngowane przyjęcia, obiady i bankiety.

Galeria

Czytaj więcej

Sesja narzeczeńska Karolina i Zbyszek

Karolina i Zbyszek to nasza para mieszkająca na codziń w Anglii. Chcieliśmy wykonać dla nich sesję w pięknych brytyjsckich plenerach, jednak to Pałac w Ostromecku okazał się dla nich egzotycznym miejscem, które postanowili wykorzystać jako tło ich plenerowej sesji zdjęciowej. 

Czytaj więcej

Sesja narzeczeńska Dagmara i Rafał

Z Dagmarą i Rafałem udaliśmy się na sesję narzeczeńską do Poznania. To miasto, w którym się poznali, i w którym spędzili sporo czasu razem. Oprowadzili nas po miejscach wspólnych spacerów i spotkań ze znajomymi. 

Czytaj więcej

Fotografia produktowa, opracowanie graficzne, wycinanie produktu z tła / szparowanie zdjęcia

Istotnym elementem fotografii produktowej / packshotowej jest wycinanie produktu z tła. Czynność ta nazywana inaczej szparowaniem to opracowanie graficzne zdjęcia w sposób, pozwalający na  pozbycie się  zbędnych elementów tła odwracających uwagę od produktu.

Czytaj więcej