Oferta fotograficzna dla Firm

Oferta "fotografia biznesowa" skierowana jest głównie do firm. Świadczymy usługi w zakresie: fotografii produktowej, portretu biznesowego oraz fotografii eventowej. Fotografujemy także ogrody, wnętrza prywatne i komercyjne. Wykonujemy zdjęcia przemysłowe: hal produkcyjnych, maszyn przemysłowych obsługi/personelu. Zobaczycie nas także w restauracjach i hotelach. 

Fotografiia produktowa. Zdjęcia produktowe wykonujemy zarówno w warunkach studyjnych jak i w firmie klienta. 

Portret biznesowy bardzo różni się od prostych zdjęć studyjnych. Celem sesji biznesowej jest osiągnięcie zdjęć budzących zaufanie, sympatię oraz profesjonalizm. Fotografii eventowej. Fotografia eventowa to reportaże z wszelkiego typu imprez organizowanych przez Państwa firmę. 

 

 

Portret biznesowy

Portret biznesowy

Moglibyśmy tu napisać: świadczymy usługi w zakresie fotografii biznesowej, dysponujemy profesjonalnym atelier fotograficznym znajdującym się w samym centrum Bydgoszczy, wyposażonym w wysokiej klasy oświetlenie studyjne, posiadamy mobilne foto-studio a usługi fotograficzne wykonujemy z dbałością o szczegóły. Ale po co to pisać! Widać przecież! Natomiast możemy was zapewnić, że zadbamy o to, aby ktoś kto patrzy na wasze zdjęcia, widział milion dolców a nie bezwartościową rupię indonezyjską.

Galeria

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

„Panie doktorze, boli mnie tyłek... A w którym miejscu? Przy samym wejściu. Tak długo jak długo nazywa pan to miejsce wejściem, będzie bolało!“

Nawet kabaretowe poczucie humoru nie przeszkadza nam w wykonaniu swojej pracy należycie. Fotografujemy eventy firmowe, koncerty, występy sceniczne, imprezy, prezentacje, konferencje itp. Z przyjemnością wykonamy dla was fotoreportaż z konferencji, szkolenia, imprezy okolicznościowej lub integracyjnej, oficjalnego bankietu oraz firmowego eventu. Chętnie towarzyszymy z aparatem również artystom podczas koncertów oraz występów scenicznych.

Galeria

Zdjęcia Produktowe

Zdjęcia Produktowe

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktowe, które podkreślą walory oferowanych przez państwa firmę produktów i uczynią waszą ofertę bardziej atrakcyjną. Podążamy za trendami panującymi na rynku. Wykorzystując nasze zdjęcia do tworzenia materiałów marketingowych sprawicie państwo, że Wasza oferta będzie bardziej atrakcyjna i efektowna a efektem tego prawdopodobnie będzie wysoka sprzedaż oferowanych produktów. Współpracujemy z firmami oraz agencjami reklamowymi, a nasze zdjęcia wykorzystywane są do projektowania reklamy w postaci: katalogów, ulotek reklamowych, banerów, stron www itp. Zdjęcia produktów wykonujemy w naszym studio lub w wyznaczonym przez firmę miejscu. Posługujemy się przy tym profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, często także namiotem bezcieniowym. Fotografię wykonujemy na białym, czarnym lub szarym tle, ponieważ są to kolory neutralne, które pozostają obojętne na barwy odbijanego światłą. Na Państwa życzenie zaaranżujemy otoczenie stosownie do tematu wykonywanej sesji. Zdjęcia do reklamy, packshoty, fotografia biznesowa

Galeria

Zdjęcia kulinarne

Zdjęcia kulinarne

Fotografia kulinarna to naszym zdaniem jedna z najtrudniejszych dziedzin w fotografii. Bo jak tu patrzeć na takie pyszności i nie buchnąć kęsa!? Na szczęście po sesji udaje się czasem hapnąć coś pysznego. A zdjęcia z pełnym brzuchem robią się same.

Galeria

Publikacje - naszych zdjęć.

Publikacje - naszych zdjęć.

Z naszych usług skorzystały już firmy z branży: przemysłu ciężkiego, metalowego, maszynowego, motoryzacyjnego i spożywczego;kreatorzy mody,hotele, firmy dekoratorskie oraz eventowe. Wykonaliśmy wiele sesji zdjęciowych, w wyniku których powstały materiały reklamowe wykorzystane do stworzenia różnego typu materiałów reklamowych i publikacji. Wśród naszych klientów znalazły się: Eventus Design, Bloomi Kwiaty i Dekoracje, Cimat Balancing Machines, Burke Porter Group, BMW Dynamic Motors, Melett Polska, Eventus Odszkodowania, FST Brokers, Event Project, Justolarnia, Sala Waniliowa - Restauracja Sowa, Restauracja Kuchnia, Bulwar Bistro, SPX Flow, Dekorowanie Światłem, Sport Project, Miapp - Machanizacja i Automatyzacja Procesów Produkcyjnych, Loreal Polska, Salon Urody Martyna Bryk, Jacek Rybacki Proffessional Hair, GHB, Polish Agro, GS Koronowo, oraz wiele innych. Nasze rekomendacje to zaufanie, którym obdarzają nas firmy korzystające z naszych usług i stale do nas wracające. Zapraszamy Was do galerii prezentującej gdzie do tej pory wykorzystywane zostały nasze zdjecia.

Galeria