PRZYGOTOWANIE DO SESJI KOBIECEJ

1. Polecamy dobrze się wyspać, aby energia, którą zgromadzimy podczas snu pozytywnie wpłynęła na samopoczucie a to z kolei poprawi komfort pracy podczas wykonywania zdjęć.
2. Zarówno paniom, jak i panom, zalecamy odwiedzenie salonu fryzjerskiego przed sesją zdjęciową. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt z Państwa nie przyjdzie na zdjęcia w zaniedbanych włosach. Chodzi tu jednak bardziej o to, żeby nadać włosom wyjątkowy i trwały wygląd. Fryzura to element, który sprawia najwięcej kłopotów podczas sesji zdjęciowej. Zwłaszcza wtedy, gdy wykonujemy zdjęcia dynamiczne, a fryzura nie została należycie utrwalona włosy zaczynają "żyć własnym życiem".
3. Paniom doradzamy ponadto wizytę w profesjonalnym studio makijażu. A to dlatego, że make-up do sesji zdjęciowej oraz kosmetyki do jego wykonania są inne niż te, których używacie na codzień. Możliwość wykonania make-up istnieje także w naszym Atelier. O Wasz piękny wygląd zadba nasza zaprzyjaźniona wizażystka (usługa niewliczona w cenę).
4. Dobrze jest również zadbać zadbać o dłonie i paznokcie.
5. Jeśli chodzi o stylizacje to powinna być zgodna z tematyką ;) jeśli chcemy by pokazała naszą biznesową stronę – sprawdzi się tu garnitur, garsonka, elegancka sukienka. Ważne by materiał był jednolity, w jednym kolorze. Kwiaty, grochy, paski – odwrócą uwagę od tego co chcemy pokazać, czyli osobę ;) W przypadku sesji sensualnej mile widziane ulubiona bielizna, męska koszula ;)
6. Warto zabrać ze sobą również buty, ale także zadbajmy o pedicure kiedy zdjęcia będą wykonywane na boso.
7. Jeśli macie w swojej głowie jakiś pomysł, który chcielibyście uwiecznić warto o nim wspomnieć przed sesją.
8. Dobrze byłoby też zabrać ze sobą rekwizyty, które opisują Waszą pracę lub pasję ;) jeśli macie taką ochotę. Warto zabrać ze sobą ciekawe dodatki, które nadadzą zdjęciom indywidualny charakter i sprawią, że będziemy wyglądać bardziej efektownie. Mogą to być w przypadku pań: pierścionek, naszyjnik, kolczyki, korale, łańcuszek, bransoletki, itp. W przypadku panów świetnie sprawdzą się np: zegarek, okulary, bransoletka, spinki do mankietów, pasek, krawat, kamizelka, kapelusz itp. Proszę zabrać ze sobą rekwizyty, które opisują Państwa pracę lub które pomogą w „zagospodarowaniu dłoni” (stetoskop, długopis, pióro, notes, tablet, laptop, teczka, okulary, książka lub inne rzeczy związane z wykonywanym zawodem).