Fotoksiążki

Fotoksiążka jest nowoczesną, elegancką i wyrafinowaną formą prezentacji fotografii. Daje ona nieograniczone możliwości komponowania obrazów w nietuzinkowe rozkładówki a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do jej produkcji staje się trwałą i bez watpliwości ekskluzywną pamiątką, która będzie cieszyć Państwa oko przez wiele następnych lat.


Wysoka jakość wykonania

Nasze książki cechuje wysoka jakość wykonania. Dbamy o to aby książki były dopracowane juz na etapie projektu graficznego. Książki magą być naświetlane są na papierze fotograficznym lub drukowane. Zawsze oprawione są w okładki z eko-skóry, co sprawia, że stają się produktem ekskluzywnym. 

Zaawansowane projekty graficzne

Zaawansowane projekty graficzne

Książki, które powstają w naszym studio wyróżniają się spośród produktów dostępnych na rynku głównie dzięki nowoczesnym metodom postprodukcji zdjęć oraz zaawansowanym projektom graficznym rozkładówek..


Elegancja

Elegancja

Okładki oraz zastosowane uszlachetnienia nadają naszym książkom elegancki charakter oraz ekskluzywny wygląd.


Trwałość

Trwałość

Książki foto tworzone są z najwyższej jakości papierów fotograficzny Firmy Kodak Y Endura o strukturze jedwabistej lub Metalik. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom stają się trwałym produktem.


Foto-książki: od zdjęć do książki

Po wykonaniu reporatażu ślubnego i sesji oraz opracowaniu graficznym zdjęć przekażemy Państwu cały materiał na płycie lub nośniku pendrive. Następnie przystąpimy do zaprojektowania waszej foto-książki. Pamiętajcie Państwo, że warunkiem przystąpienia do pracy nad projektem jest ustalenie jak ma finalnie wyglądać wasza pamiątka. Wybieramy format i rodzaj książki, uszlachetnienia, okładkę. Po kilku dniach otrzymacie od nas gotowy projet do akceptacji przed jego wywołaniem/wydrukiem. Pamiętajcie, że warunkiem przystąpienia do projektowania albumu jest dokonanie wpłaty ustalonej wcześniej, w wysokości odpowiadającej specyfikacji zamówienia.   

Usługi dodatkowe

Zapewniamy całą gamę usług dodatkowych związanych z opracowaniem, retuszem oraz wywołaniem lub wydrukiem zdjęć. Aby zapewnić jak najwyższą jakość wydruku dostosowujemy projekty graficzne do wymagań lab lub drukarni. Wykonujemy: