Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

„Fotografujemy dla Państwa eventy firmowe, koncerty, występy sceniczne, imprezy, prezentacje, konferencje itp.“

Z przyjemnością wykonamy dla Państwa fotoreportaż z konferencji, szkolenia, imprezy okolicznościowej lub integracyjnej, oficjalnego bankietu oraz firmowego eventu. Chętnie towarzyszymy z aparatem również artystom podczas koncertów oraz występów scenicznych.

Galeria

Portret biznesowy

Świadczymy usługi w zakresie fotografii biznesowej. Dysponujemy profesjonalnym atelier fotograficznym znajdującym się w samym centrum Bydgoszczy, wyposażonym w wysokiej klasy oświetlenie studyjne oraz mobilne foto-studio. Naszym klkientom biznesowym oferujemy usługi w zakresie: portret biznesowy, fotografia eventowa, fotografowanie wnętrz i architektury. Usługi fotograficzne wykonujemy z dbałością o szczegóły, ponieważ wiemy, jak ważne jest dla właścicieli firm kreowanie pozytywnego wizerunku ich przedsiębiorstwa i pracujących w nim ludzi. Integralnym elementem wykonywanej przez nas fotografii biznesowej jest postprodukcja oraz retusz zdjęć. Z naszych usług skorzystały już firmy z takich branż jak: przemysł ciężki, metalowy, maszynowy, motoryzacyjny i spożywczy; kreatorzy mody, firmy brokerskie oraz banki; hotele, firmy zajmujące się dekorowaniem wnętrz.owy.

Galeria

Zdjęcia Produktowe

Zdjęcia Produktowe

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktowe, które podkreślą walory oferowanych przez państwa firmę produktów i uczynią waszą ofertę bardziej atrakcyjną. Podążamy za trendami panującymi na rynku. Wykorzystując nasze zdjęcia do tworzenia materiałów marketingowych sprawicie państwo, że Wasza oferta będzie bardziej atrakcyjna i efektowna a efektem tego prawdopodobnie będzie wysoka sprzedaż oferowanych produktów. Współpracujemy z firmami oraz agencjami reklamowymi, a nasze zdjęcia wykorzystywane są do projektowania reklamy w postaci: katalogów, ulotek reklamowych, banerów, stron www itp. Zdjęcia produktów wykonujemy w naszym studio lub w wyznaczonym przez firmę miejscu. Posługujemy się przy tym profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, często także namiotem bezcieniowym. Fotografię wykonujemy na białym, czarnym lub szarym tle, ponieważ są to kolory neutralne, które pozostają obojętne na barwy odbijanego światłą. Na Państwa życzenie zaaranżujemy otoczenie stosownie do tematu wykonywanej sesji. Zdjęcia do reklamy, packshoty, fotografia biznesowa

Galeria

Nasze zdjęcia - publikacje/rekomendacje

Nasze zdjęcia - publikacje/rekomendacje

Z naszych usług skorzystały już firmy z branży: przemysłu ciężkiego, metalowego, maszynowego, motoryzacyjnego i spożywczego;kreatorzy mody,hotele, firmy dekoratorskie oraz eventowe. Wykonaliśmy wiele sesji zdjęciowych, w wyniku których powstały materiały reklamowe wykorzystane do stworzenia różnego typu materiałów reklamowych i publikacji. Wśród naszych klientów znalazły się: Eventus Design, Bloomi Kwiaty i Dekoracje, Cimat Balancing Machines, Burke Porter Group, BMW Dynamic Motors, Melett Polska, Eventus Odszkodowania, FST Brokers, Event Project, Justolarnia, Sala Waniliowa - Restauracja Sowa, Restauracja Kuchnia, Bulwar Bistro, SPX Flow, Dekorowanie Światłem, Sport Project, Miapp - Machanizacja i Automatyzacja Procesów Produkcyjnych, Loreal Polska, Salon Urody Martyna Bryk, Jacek Rybacki Proffessional Hair, GHB, Polish Agro, GS Koronowo, oraz wiele innych. Nasze rekomendacje to zaufanie, którym obdarzają nas firmy korzystające z naszych usług i stale do nas wracające. Zapraszamy Was do galerii prezentującej gdzie do tej pory wykorzystywane zostały nasze zdjecia.