Zdjęcia ogrodów GreenKor 1

W niniejszym artykule prezentujemy Państwu zdjęcia wykonane na potrzeby marketingowe firmy GreeKor. Fotogrfie przepięknych ogrodów posłużyły do stworzenia benerów reklamowych, strony www, ulotek, wizytówek i wielu innych materiałów do promocji działalności ogrodniczej. 

Zrzut ekranu 2019 03 04 o 22.32.34

Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo, informujemy, że administratorem państwa danych osobowych jest firma Awangardowa Leszek Czaplewski. Państwa dane w formie: imienia i nazwiska, adresów zamieszkania, nazw i adresów firm oraz instytucji, numerów telefonu i adresów mailowych są przetwarzane wyłącznie w celu prawidłowego wykonania usługi. Państwa dane przetwarzane są w następującym zakresie: 

  • Zamieszenie danych na umowie, fakturze;
  • Przekazanie do biura rachunkowego prowadzącego księgowość firmy 
  • Przekazanie zdjęć, do fotolabu lub drukarni w celu wykonania fotoksiążki lub innych materiałów drukowanych; 
  • Umieszczenie zdjęć na zewnętrznym serwerze (galerii zdjęć) np. Dropbox, Zalamo itp., w celu zabezpieczeniai archiwizacji danych.
  • Przesyłanie umów, dokumentów, faktur, zdjęć, albumów lub innych materiałów drogą pocztową (również za pośrednictwem kuriera). 

Państwa dane, w szczególności zdjęcia, maile, dane osobowe niezbędne do sporządzenia umowy są przechowywane na firmowych komputerach, dyskach zewnętrznych, serwerach zewnętrznych zabezpieczonych hasłem.

Wszystkie firmy, do których wysyłane są Państwa dane w celu prawidłowego wykonania usługi, stosują się do przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych. 

 Każdy Klient korzystający z usług firmy Awangardowa zobowiązany jest do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. zakresie.

Podpisując umowę z firmą Awangardowa wyrażacie państwo zgodę na publikacje wizerunku w nastepujących źródłach: 

firmowa strona www - www.awangardowa.pl, tfsdesign.eu

oraz na portalach społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Goole +, YouTube, VK:

https://www.facebook.com/PracowniaFotograficznaAwangardowa/

https://www.instagram.com/awangardowastudio/

https://www.instagram.com/fotografia_dla_biznesu/

jak również w materiałach drukowanych promujących działalność firmy Awangardowa.

Na wyraźne życzenie klienta zdjęcia przed publikacją w materiałach reklamowych zostaną podane do weryfikacji i akcptacji klienta. Akceptacja może odbyć się w formie pisemnej umowy lub w formie korespondencji mailowej.

Szanując państwa prywatność szanujemy Państwa wolę do nieumieszczania Waszych zdjęć w sieci i materiałach drukowanych. W sytuacji braku zgody na publikację Państwa zdjęć lub jej cofnięcia, prosimy o pisemne powiadomienie nas. 

W każdej chwili możecie państwo zażądać informacji o zgromadzonych danych osobowych oraz zażądać ich usunięcia. Kontakt z administratorem możliwy jest za pomocą poczty tradycyjnej na adres: 

Awangardowa Leszek Czaplewski

ul. Szwedzka 4/2, Bydgoszcz

lub poczty elektronicznej: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.