• Awangardowa Slub 3
  • MS By Awangardowa
  • Awangardowa B19A8134 G
  • Awangardowa Slub 3
  • MS By Awangardowa
  • Awangardowa B19A8134 G

Reportaż ślubny - zakres usług.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Wasze Love Story

Sesja narzeczeńska. Pary młode zachęcamy do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej. Jest ona idealną okazją do zbudowania bliższej relacji pomiędzy fotografem, a parą młodą. Podczas sesji narzeczeńskiej otrzymacie państwo przedsmak tego, co czeka was niebawem. Nasz fotograf poradzi wam, jak należy zachowywać się przed aparatem aby dobrze wypaść na zdjęciach ślubnych. Gotowy materiał z sesji narzeczeńskiej możecie państwo wykorzystać na wiele sposobów: do wykonania zaproszeń ślubnych, jako pokaz slajdów podczas wesela lub do wykonania podziękowań dla rodziców oraz gości weselnych itd.

Galeria

Przygotowania

Fotografowanie przygotowań jest ciekawym elementem reportażu ślubnego. Fotografując przygotowania pokazujemy nie tylko czas spędzony w salonach piękności, lecz staramy się także oddać klimat i atmosferę tych chwil. Fryzjer, wizażystka kwiaty, samochód, suknia dodatki – to elementy, o których nie będziecie pamiętać już następnego dnia po ślubie. My zatrzymamy dla was to wszystko w kadrze i przypomnimy o tym przy najbliższym spotkaniu. Fotografując przygotowania ukazujemy metamorfozę jaką przechodzi panna młoda, oraz emocje, które towarzyszą panu młodemu niecierpliwie oczekującemu na swą wybrankę.

Galeria

Ceremonia ślubna

Ceremonia ślubna

Fotografując ceremonię ślubną usuwamy się w cień. Jesteśmy dyskretni, wtapiamy się w tłum i swą obecnością nie zakłócamy przebiegu uroczystości ślubnej. Fotografujemy najczęściej z dystansu długim zoomem wykorzystując światło zastane. Podczas ceremonii bezszelestnie przemieszczamy się z miejsca na miejsce nie zwracając na siebie uwagi, uważnie rozglądając się dookoła i będąc w odpowiednim momencie gotowym do fotografowania.

Galeria

Przyjęcie weselne

Przyjęcie weselne to często najbardziej kolorowy element reportażu ślubnego. Jednak fotografowanie jej wcale nie należy do zadań łatwych. Fotograf musi bardzo umiejętnie dobierać wartości ekspozycji i rozglądać się bez przerwy dookoła aby oddać atmosferę fotografowanej imprezy.

Galeria

Sesja plenerowa

Sesja plenerowa

Sesja plenerowa to nasz ulubiony element fotografii ślubnej. Podczas sesji plenerowej stawiamy przede wszystkim na indywidualizm, ekscentryzm, spontaniczność i łamanie konwencji. Wykonujemy zarówno zdjęcia niepozowane, jaki i ustawiane (pod warunkiem, że są one elementem dobrze opracowanego scenariusza i wyglądają naturalnie). Podczas sesji plenerowej tworzymy miłą, przyjazną atmosferę, ale nie zapominamy także o skupieniu, obserwacji otoczenia, koncentracji na mowie ciała oraz kompozycji i ekspozycji zdjęcia.

Galeria