Fotoksiążki

Fotoksiążka jest nowoczesną, elegancką i wyrafinowaną formą prezentacji fotografii. Daje ona nieograniczone możliwości komponowania obrazów w nietuzinkowe rozkładówki a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do jej produkcji staje się trwałą i bez watpliwości ekskluzywną pamiątką, która będzie cieszyć Państwa oko przez wiele następnych lat.


Wysoka jakość wykonania

Nasze książki cechuje wysoka jakość wykonania. Dbamy o to aby książki były dopracowane juz na etapie projektu graficznego. Książki magą być naświetlane są na papierze fotograficznym lub drukowane. Zawsze oprawione są w okładki z eko-skóry, co sprawia, że stają się produktem ekskluzywnym. 

Zaawansowane projekty graficzne

Zaawansowane projekty graficzne

Książki, które powstają w naszym studio wyróżniają się spośród produktów dostępnych na rynku dzięki nowoczesnym metodom postprodukcji zdjęć oraz dzięki zaawansowanym projektom graficznym rozkładówek..


Elegancja

Elegancja

Okładki oraz zastosowane uszlachetnienia nadają naszym książkom elegancki charakter oraz ekskluzywny wygląd.


Trwałość

Trwałość

Książki foto tworzone są z najwyższej jakości papierów fotograficzny Firmy Kodak Y Endura o strukturze jedwabistej lub Metalik. Dzięki dodatkowym wzmocnieniom stają się trwałym produktem.


Foto-książki ze zdjęć powierzonych

Jeśli macie państwo kłopot z archiwizowaniem waszych wspomnień na komputerze i chcielibyście mieć je w formie albumu lub książki zawsze pod ręką, to skorzystajcie z naszej pomocy. Na Państwa życzenie wykonamy projekt graficzny książki, wywołamy zdjęcia i oprawimy je tworząc pamiątkę na lata. 

  • All widgets are fully responsive
  • Use shortcodes to show widgets anywhere
  • Clean and lightweight code
  • User friendly interface
  • Supports touch gestures for mobile devices
  • Built with the UIkit framework

Usługi dodatkowe

Zapewniamy całą gamę usług dodatkowych związanych z opracowaniem, retuszem oraz wywołaniem lub wydrukiem zdjęć. Aby zapewnić jak najwyższą jakość wydruku dostosowujemy projekty graficzne do wymagań lab lub drukarni. Wykonujemy: